Desková hra Naše století potěší malé i velké zákazníky

K výročí 100 let od vzniku Československa potěší Albert své zákazníky novou tematickou věrnostní kampaní. Ve spolupráci s Albi připravil společenskou hru Naše století, která otestuje znalosti hráčů z historie i současnosti naší státnosti.

Sběratelská kampaň  probíhá ve všech obchodech Albert od 19. září až do konce října. Desková hra Naše století obsahuje karty s otázkami z různých oblastí českého státu. 750 vědomostních otázek provede hráče okruhy jako české století, jídlo, kultura, zajímavá místa a další. Hráči si tak nejen otestují své znalosti, ale načerpají nové vědomosti a zajímavosti ze stoleté existence naší republiky.

„V rámci oslav významného kulatého výročí jsme připravili pro naše zákazníky společenskou hru, která pobaví celou rodinu,“ říká ke spuštění kampaně Soňa Balan, marketingová manažerka obchodů Albert. „Jsme rádi, že prostřednictvím sběratelských kampaní přinášíme zákazníkům inspiraci, jak společně strávit volný čas a věříme, že si hru budou užívat ještě spoustu let,“ dodává.

Pobaví se malí i velcí

„Na výrobě hry Naše století se podíleli ostřílení tvůrci otázek, kteří mají za sebou úspěšné projekty z rodiny Česko – Otázky a odpovědi, Kvízy do kapsy nebo deskové hry iKNOW. Sady otázek pro Naše století vznikaly tak, aby si hru mohly zahrát už děti předškolního věku, ale aby pobavila i kamarády na večírku. Pevně věříme, že hráčům kromě zábavy přinese i mnoho zajímavých informací,“ komentuje hru Libor Pešl, manažer vývoje her v Albi. K základní hře mohou zákazníci získat další rozšíření: Párty, Český film, Největší Češi nebo Věda a technika. Mladší děti ocení bonusové kartičky Junior 5+ a Junior 8+.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.