Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

 

Téma Blanky Chmelíkové pro leden – únor
… péče o tělo podle lunárního kalendáře 

www.StudioGernetic.cz

V nastalém roce, bych vám ráda nabídla typy pro péči o zdraví a pleť v harmonii s Měsícem. Ať chceme nebo ne, připouštíme si či nikoli, Měsíc tu je. Každý den během měsíce mění svoji podobu, má sílu zvednout moře a my jsme z velké části složeni z vody, odráží se tyto vlivy tedy i v nás. Nehodnoťte a zkuste na sebe nechat jeho blahodárné síly působit a jen pozorujte. Mějte touhu poznat jeho sílu. Síla Měsíce je síla ženy, tak ji pojďme zkoumat na vlastní kůži, zvu vás do magického svitu Luny.

V období od 2. do 17. ledna a od 1. do 15. února se budete nejlépe zbavovat případných „vánočních kilogramů“, znásobí se účinky přípravku Adipo Gasta. Dny 16., 17., 18. ledna a 14., 15., 16. února jsou vhodné k půstům. Posílíte tak organismus a předejdete řadě nemocí. Můžete si vyzkoušet den bylinkových čajů nebo šťáv – v lednu na podporu funkce močového měchýře (např. odvar z ječných krup, brusinková šťáva, čaj z listů Proskurníku lékařského), v únoru na podporu ledvin (např. čaj z kopřiv, plodu jalovce, Medvědice lékařské nebo červeného jetele). Dostatečně pijte čistou vodu o pokojové teplotě, průběžně během celého dne, aby se škodliviny z těla odplavovaly.

Pokožce obličeje, především jeho čištění, je vhodné se vědomě věnovat ve dnech 15.-17. ledna a 12.-13. února, kdy intenzivně působí čisticí a rozjasňující masky. V tyto dny budete obzvláště pociťovat účinky masky Imunno a salonní masky Peel Off Anti Age.

Přijďte se nadechnout a relaxovat do kosmetických salonů GERnétic. Seznam salonů a více o francouzské kosmetice GERnétic najdete na www.gernetic.cz

Více o francouzské kosmetice GERnétic a seznam salonů na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje projekt na získávání dárců krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“. Více na www.zdravi-zivot.eu