Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

 

Téma Blanky Chmelíkové pro říjen
… péče o duševní vyrovnanost

www.StudioGernetic.cz

Říjen je měsíc začínajícího zbarvování listů. Listy začínají opadávat na keřích i stromech, zkracují se dni a nastupující tmavé období roku na mnohé působí negativně. Můžeme více slýchat od našich klientek depresivní ladění. A jako vše má i toto období pozitivní stránku, začínáme se těšit na nejkrásnější svátky roku, Vánoce. Proti depresím a na uklidnění centrálního nervového systému a snížení dráždivosti lze doporučit výluh z Měsíčku lékařského (popíjet před spaním či v odpoledních hodinách), jehož pozitivní žlutá barva nás vrátí do letní energie.

Jako kosmetička vím, že kůži lze též považovat za zrcadlo duše, při přehnaných kožních reakcích je nutné se starat také o duševní vyrovnanost, vytrvalost a trpělivost. Do jídelníčku přidáváme více koření jako je pepř, kurkuma – protizánětlivé koření lze přidávat do každého pokrmu, dále cibuli a česnek.

Pro péči o pleť doporučuji krém SYNCHRO v kombinaci s dalšími přípravky GERnétic, které zabezpečí dokonalou péči v podzimních a zimních měsících.

Více o francouzské kosmetice GERnétic a seznam salonů na www.gernetic.cz

Kosmetika GERnétic podporuje projekt na získávání dárců krve „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“. Více na https://www.facebook.com/smrtnemasanci/