Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

 

Téma Blanky Chmelíkové pro září + říjen

…  krásná s Lunou

www.StudioGernetic.cz

V těchto měsících se vše začíná zklidňovat, příroda udržuje rovnováhu, je pestrobarevná, ale jinak než na jaře, ve vzduchu cítíme přicházející vůni podzimu. V říjnu začíná opět vítězit noc nade dnem, rostliny odumírají a listí nádherně pozvolna opadává.

Načerpali jsme sílu slunce do našich těl a při neopatrném opalování, následkem vnitřních procesů, se mohly na naší kůži objevit pigmentové skvrny. Profesionální kosmetika GERnétic má úžasné preparáty:

Pro zbavování se nežádoucích skvrn na pokožce jsou vhodné dny v září od 1. do 9. a od 25. do konce měsíce, v říjnu taktéž od 1. do 9. Měsíc ubývá a tyto dny jsou tedy určené pro zbavování se všeho nežádoucího, vyzkoušejte, pozorujte. Bude zvláště účinné aplikovat výše uvedené zesvětlující preparáty. Při péči o obličej se zkuste zaměřit na posilující péči ve dnech 18. a 19. 9. a 15.-17. 10, kůže bude v těchto dnech přijímat účinněji aktivní látky z přípravků určené na péči o tělo.

Užívejte si hojnosti, kterou nám podzim nabízí.

Přijďte relaxovat do kosmetických salonů GERnétic. Seznam salonů a více o francouzské kosmetice GERnétic najdete na www.gernetic.cz