Koupelna od Evy Jiřičné nyní na Zličíně

Návrhy splňující i ty nejnáročnější designové požadavky představuje SIKO v rámci své značky Elite Bath. Součástí luxusní kolekce je i koupelna navržená Evou Jiřičnou, která se při její realizaci nechala inspirovat svou vlastní koupelnou v londýnském bytě.

Koupelnu od renomované architektky měli možnost obdivovat i návštěvníci letošního Designbloku. Expozice Elite Bath je nyní součástí showroomu SIKO Koupelny na pražském Zličíně, na jehož realizaci se podíleli členové ateliéru známé architektky AI-Design.

Showroom, otevřený na jaře letošního roku, je výjimečný nejen svou rozlohou (přes 3 000 m2 prodejní plochy), ale i nápaditým řešením interiéru. Pravoúhlým prostorem prochází diagonální, barevně zvýrazněná komunikační osa inspirovaná hlavní newyorskou třídou Broadway. Usnadňuje orientaci, nabízí odpočinkové a odkládací plochy, kavárnu a ústí do „zlatého hřebu“ celého showroomu, expozice luxusních koupelen Elite Bath. Najdete tu sortiment předních světových výrobců sanitárního vybavení i koupelny podle návrhu českých designérů, mimo jiné například Bořka Šípka.

1 komentář u „Koupelna od Evy Jiřičné nyní na Zličíně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *