Magazín Albert s novým obsahem i grafikou

Časopis pro zákazníky obchodů Albert se na začátku roku 2019 představuje v novém. Nabídne zajímavé rubriky a svěží grafiku, propojení se sociálními sítěmi i recepty z celého světa. Hlavním motivem, který propojuje všechny rubriky magazínu Albert, je inspirace. První vydání je k dostání v prodejnách Albert od 9. ledna.

Dosavadní podtitul ‚Albert v kuchyni‘ se mění na ‚Albert – U vás v kuchyni‘. Jak napovídá tato malá změna, kterou ale čtenáři postřehnou už na titulní straně, Albert chce být svým zákazníkům ještě blíže a ukázat, že stojí za to nakupovat, vařit, jíst i žít lépe. Časopis bude k dostání v tištěné podobě ve všech supermarketech i hypermarketech zdarma tak, jak jsou zákazníci obchodů Albert zvyklí.

„Největší inspirací pro nový obsah magazínu ‚Albert – U vás v kuchyni‘ nám jsou naši zákazníci,“ říká marketingová ředitelka obchodů Albert Kateřina Harris. „Jídlo hraje v našem každodenním životě neodmyslitelnou roli. Naším cílem je ukázat, že zdravé a kvalitní jídlo může skvěle chutnat a nemusí být drahé nebo náročné na přípravu. Chceme naše zákazníky inspirovat, bavit je, ale i zábavnou formou vzdělávat,“ dodává.

Ještě více inspirace v nových rubrikách

V časopisu najdou čtenáři podrobné recepty, informace o surovinách a novinkách v obchodech Albert, užitečné tipy a soutěže. Albert magazín s podtitulem U vás v kuchyni nabízí i propojení
se sociálními sítěmi. Fotky svých receptů mohou zákazníci nahrávat na svůj Instagram
pod hashtagem #albertmagazin. Témata jednotlivých článků jsou rozčleněna do několika rubrik.

Rubrika Inspirace bude pravidelným zdrojem nových nápadů a tipů, například v lednovém čísle přináší tipy na svačiny do práce, do školy nebo na hory. Albert tržnice nabídne informace a rady, jak zpracovat sezónní ovoce a zeleninu. Rubrika Kolem světa představí chutě z nejrůznějších zemí, Příběhy z Albertu prozradí, co a kdo se skrývá za čerstvými surovinami a na závěr nebude chybět pravidelná Sladká tečka.