16. Pivovarské slavnosti Holba s Pepou Vojtkem a Inflagranti

Na hory zábavy lákají letošní Pivovarské slavnosti Holba. V areálu pivovaru v Hanušovicích se můžete bavit od pátku až do sobotní noci 7 září.

Mix dobré muziky a piva si bude možné vychutnat po oba dny. V sobotu dorazí i Pepa Vojtek a sexy virtuosky Inflagranti, takže bude co poslouchat i na co se dívat.  Hostům bude k dispozici na 2000 míst k sezení, 60 píp se všemi pivy značky, 3 stage a  zastřešené stany. Pátek bude na pohodu, pivovarníci jsou připraveni ukázat, jak se vaří Ryzí pivo z hor a posedět s hosty. Na nádvoří zahrají ABA stars, Karel Gott revival a slovenská skupina  Desmod.


Sobotní program propukne slavnostním naražením sudu se Šerákem. Je vlajkovou lodí pivovaru a letos slaví 35 let. „Jako dárek k narozeninám získal světové zlato v degustační soutěži World Beer Awards. Je to obrovský úspěch, a proto si na něho chceme připít se všemi společně, “ říká sládek pivovaru Luděk Reichl a pro příznivce oblíbené jedenáctky má i další dobrou zprávu: „Vůbec poprvé poteče Šerák v pivovaru přímo z tanku, takže je na co těšit.“

Hostům v Holbě načepují hory zábavy a solidní mix dobré muziky se zajímavou hudební eskalací Pepy Vojtka s Inflagranti až po legendu československého hard rocku a heavy metalu  skupinu Citron. Na své si přijdou také milovníci dechovky nebo cimbálu v podání oblíbené Bludověnky. Sobotní zábavný program ukončí noční ohňostroj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *