Navštivte festival zdravého saunování v Aquapalace Praha

Zúčastněte se sedmého ročníku festivalu a mistrovství světa ve zdravém saunování, přírodních rituálech, relaxačních herbal ceremoniálech a originálních peelingových procedurách v Aquapalace Praha.  Festival Sauna Herbal Cup představí ve finále účastníky z 8 zemí světa. Akce proběhne od 24. do 27. listopadu v největším Saunovém světě v České republice. Nabídne to nejlepší ze světa relaxu a saunování pro všechny fanoušky pravidelného prohřívání.

Největší festival a zároveň mistrovství světa ve zdravém saunování a relaxačních ceremoniálech představí čtyřdenní program v podání finálového utkání 20 špičkových saunerů z celé Evropy. Hlavním cílem této akce je vrácení přírody do saun v podobě bylinných esencí a vykuřovadel. Návštěvníci se můžou těšit na silné přírodní výluhy, očistné metličky, voňavé čaje a koření. Tato jedinečná mezinárodní událost je pořádaná v největším Saunovém světě v České republice a nabídne všem návštěvníkům velký prožitek ze saunování. Přijďte si užít pestré a bohaté představení ze saunového světa od nejlepších saunových mistrů světa.

Saunový svět v Aquapalace Praha

Saunový svět Aquapalace Praha nabízí celkem 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunového zážitku. Kromě krytého areálu je k dispozici i venkovní zemní a srubová baňa a rozsáhlá zóna s ochlazovacími bazénky i lehátky. Navštivte největší Saunový svět v České republice a užijte si relax a pohodu v průběhu festivalu.

Doprovodný program

Součástí festivalu je i bohatý doprovodný program v Saunovém světě Aquapalace Praha, který se bude odehrávat v mobilních saunách a speciálních stanech. Přinese pohled na tradiční a netradiční přístupy v saunování, žhavé novinky a trendy. Vyzkoušejte oblíbené metličkové procedury, kouřové rituály, muzikorelaxaci a zajímavé workshopy v Aquapalace Praha.

Víkend patří finalistům

Sobota bude ve znamení velkého finále soutěže jednotlivců a zároveň i vyvrcholením mistrovství v saunových ceremoniálech. V neděli se můžou návštěvníci těšit na bohatý doprovodný program v Panorama Sauně, srubové či zemní banii.

Bližší informace i vstupenky na festival najdete zde: www.aquapalace.cz