Kofeinový šampon pro muže na první šediny a proti vypadávání vlasů

Jsou vaše vlasy v důsledku slunce vyšisované a chcete oživit jejich barvu? Potýkáte se s prvními šedinami, které toužíte zakrýt, ale nechcete si vlasy barvit? Máte pocit, že vám vlasy v poslední době řídnou? Pak objevte účinky šamponu Alpecin Tuning Shampoo, který si dokáže se všemi těmito problémy poradit.

Alpecin Tuning Shampoo zajišťuje ve vlasech barevný efekt a zároveň podporuje růst vlasů. Je vhodný pro tmavě blond až černé vlasy, u kterých oživuje a tónuje jejich přirozenou barvu, sjednocuje odstín a tlumí viditelnost prvních šedin. Výsledky uvidíte už po 4 týdnech používání. Příznivý efekt má i na růst vlasů, zabraňuje dědičně podmíněnému vypadávání a díky obsahu kofeinu prodlužuje růstovou fázi vlasů. Je ideální i pro vlasy zesvětlené vlivem slunečního záření jako péče po i během léta. Dotónujte vlasy do svého přirozeného odstínu!

Použití: Nechejte působit na pokožce hlavy po dobu 2 až 5 minut od nanesení po opláchnutí. Delší působení zvyšuje absorpci kofeinu a barvicí účinek. Používejte na tmavě blond až černé vlasy.