Kachničky TUBBZ: Sběratelská mánie, která dobývá český trh

Hračkářský velkoobchod EPEE Czech se od loňského roku stal novým distributorem celosvětového fenoménu sběratelských cosplay kachniček TUBBZ. Rozšířil tak své rozrůstající se portfolio licencovaných merchandise produktů, které dodává nejen do hračkářství Bambule, ale také dalším obchodníkům, mezi něž patří Alza, Smarty, Mironet nebo 4KIDS.

„Kachničky TUBBZ se za poměrně krátkou dobu staly ve sběratelském světe fenoménem a na českém trhu se již teď těší velké oblibě. Naším cílem je nabízet nejširší produktovou řadu, ze které si vyberou skalní fanoušci i začínající sběratelé,“ uvádí Václav Dvořáček EPEE Czech Division Director. Kachničky TUBBZ jsou k dostání v několika filmových, hudebních a herních licencích, a tak si mohou sběratelé vybrat z kachniček převlečených za populární postavy a charaktery.
Všechny kachničky jsou vyráběny z kvalitního plastu a pod oficiálními licencemi. Z oblasti filmu jsou to například Čelisti, Jurský svět, Star Trek, Pán prstenů, Mimoni nebo DC. Na své si přijdou také fanoušci her, kteří mohou vybírat z licencí Resident Evil, SEGA, DOOM, Destiny nebo The Last of Us. Do kachniček už se převtělily také osobnosti z hudebního světa, a to například Ozzy Osborne, Eddie z Iron Maiden nebo Lemmy z Motörhead.

I pro nejnáročnější sběratele
Kachničky TUBBZ jsou k dostání v různých velikostech a formátech. Standartní kachnička měří 9 cm a je dodávána v papírové krabičce s okýnkem. Formát První edice pak nabízí kachničky o velikost 9 cm v limitované sérii pouze 3000 ks, jež jsou dodávány v plastové vaničce s plastovým víkem. Ekonomickou variantu představují malé kachničky o velikosti 5,5 cm, zatímco pro velké fanoušky jsou k dostání XL kachničky o rozměru 23 cm či plyšové kachničky o velikosti 20 cm, jež jsou aktuální novinkou na trhu.

„V současnosti má EPEE Czech v portfoliu přes 200 druhů kachniček TUBBZ a v průběhu roku bude kolekci pravidelně doplňovat o nové licence a charaktery,“ doplňuje Václav Dvořáček.
S ohledem na český sběratelský trh, na kterém se v minulosti úspěšně uchytily sběratelské fenomény jako například figurky Funko POP!, lze očekávat nadějný vývoj i v prodejích kachniček TUBBZ.
Více informací na www.epeeczech.cz