Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

Krásná na těle i duši s kosmetikou GERnétic a jemnou jógou

Projasnění pleti

Projasněná zářivá pleť je odměnou každé ženě, která o svou pokožku pečuje. K dosažení jasného vzhledu pleti je důležité pleť pravidelně čistit od odumřelých buněk, tukových výměšků a ostatních nečistot. Z kosmetické značky GERnétic mohu doporučit Nettoyant Gommant Marin, průhledný gel, uzpůsobený k exfoliaci křehké pokožky obličeje, krku a dekoltu. Nadchne každou ženu i svou jemnou parfemací s vůní mořského vánku. K dosažení světlejšího vzhledu můžeme aplikovat Lotion Aux Acides De Fleurs, květinový enzymatický peeling, koncentrát, který způsobuje jemný peeling a činí pleť jemnější a prosvětlenou. Obličejová alginátová slupovací projasňující maska pro salonní péči Peel Off Eclaircissant je ideální volbou k prosvětlení pleti, pro zesvětlující efekt obsahuje extrakt z moruše a hroznovou šťávu. Po uplynutí času působení masky a jejím odstranění pleť ženy opravdu září. Závěrečná péče tónovacím krémem Crème GG pleť bezprostředně po aplikaci projasní a sjednotí.

Rozzařte vaše vnitřní slunce jemnou jógou

K jasnému zářivému vzhledu pokožky můžeme prospět i vizualizací slunce uvnitř nás. Pohodlně se usaďte, nebo položte, a nechte v krajině srdce rozzářit vnitřní slunce. Dovolte tomuto obrazu prostupovat celým vaším tělem až k vnějšímu obalu těla k pokožce. Představujte si, že se koupáte v paprscích slunce a celým vaším tělem zevnitř ven prostupuje životodárná projasňující energie. Sluneční paprsky můžete také přijímat, když začne slunce vycházet anebo zapadat, jsou to momenty, kdy slunce vydává svou jemnou energii pro naše oči, můžeme lehce mrkat a nasávat energii slunce do našich očí a skrze ně do našeho nitra.

Přeji vám zářivý pohled a projasněnou pleť.

Inspirujte se péčí pro zdravý půvab s vynikajícími výsledky a staňte se fanoušky francouzské kosmetiky GERnétic na

https://www.instagram.com/gernetic.cz/
https://www.facebook.com/GERnetic.cz
www.gernetic.cz

Blanka Chmelíková je kosmetičkou a masérkou v Kosmetickém studiu GERnétic v Praze www.StudioGernetic.cz , firemní školitelkou francouzské kosmetiky GERnétic www.gernetic.cz a dále lektorkou jógy, profi lektorkou tantra-jógy pro ženy Modendžodáro a certifikovanou lektorkou „Esence Bohyně“ www.zaricizenstvi.cz