Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

Téma Blanky Chmelíkové pro leden-březen

Citlivá pleť

www.StudioGernetic.cz

Naše pleť je citlivá neboli vnímavá, senzitivní na podněty vnější i vnitřní. Co způsobuje citlivost pleti? Působí na ni kosmetické přípravky, strava, povětrnostní vlivy, střídaní teplot, přechod ze zimy do tepla, zejména v zimním období, hormonální vlivy, psychické rozpoložení. Citlivá, intolerantní pokožka je více reaktivní než pokožka normální. Jak se projevuje? Pocitem pnutí, mravenčením, svěděním, pocitem horka či červenáním.

Citlivá pokožka si žádá delikátní péči, neboť sama mám tento typ pleti, mohu doporučit trojkombinaci přípravků Sensi Boost, Vasco a Synchro od francouzské kosmetiky GERnétic. První přípravek SENSI BOOST je letošní novinkou, vytváří na pleti hedvábný pocit, VASCO působí na jemné kapiláry pokožky obličeje, SYNCHRO hluboce regeneruje pleť. Přípravky aplikujeme velice jemným způsobem, vnímáme pronikání přípravků do pleti.

Péče o senzitivní pleť jemnou jógou

O senzitivní pleť můžeme pečovat i jemnou jógou. Jóga je spojení, rovnováha, jednota. Jemná pleť potřebuje rovnováhu. Být ve svém středu. Zapomínáme často na velmi jednoduchou techniku – dech. Posadíme se do pohodlné pozice a dýcháme běžným způsobem, nesnažíme se dech ovlivňovat. Po chvilce začneme vnímat s nádechem přijímání, s výdechem darování, mezitím nic, mezera, tam je ona rovnováha, střed.

Buďte vnímaví ke svému dechu a ke své pleti, buďte citliví k sobě a ostatní budou citliví k vám!

Inspirujte se péčí pro zdravý půvab s vynikajícími výsledky a staňte se fanoušky francouzské kosmetiky GERnétic na

https://www.instagram.com/gernetic.cz/
https://www.facebook.com/GERnetic.cz
www.gernetic.cz
www.StudioGernetic.cz