Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

 

Téma Blanky Chmelíkové pro leden+únor

… Zdraví se svitem Luny

www.StudioGernetic.cz

Vítám vás v roce 2020. Občas se zastavte a pohlédněte na Lunu.

Leden je měsícem ticha, můžeme tedy více pozorovat sami sebe, jak v nás pulzuje život, poslouchat tlukot srdce a dech, jak vstupuje vzduch do těla a zase ho opouští, pořád dokola dnes a denně a celý život. 10. ledna bude Luna úplná, bude na nás zářit v úplňku, je dobré do té doby doplňovat to, co našemu tělu chybí, výživné masky v tento den budou působit mimořádně. Do 2.2. bude Luna ubývat, a tak se budeme moci lépe zbavit nejrůznějších nedostatků na těle i v těle a k tomu nám dopomohou úžasné přípravky GERnétic např. tělový krém na zeštíhlení Adipo Gasta. Dbáme na dostatek tekutin, neboť v lednu je nejvíce ohrožen močový měchýř.

V únoru se výrazně prodlouží den a Luna dosáhne úplnosti 9. den. Do 23. 2. se zase můžeme věnovat zbavování se všech nedostatků, co už v životě nepotřebujeme. V tomto měsíci dbáme o své ledviny, potíže se mohou projevovat bolestmi kloubů zejména z vnitřní strany kolen. Ledviny se nejvíce podílejí na poškození kloubů. Výborná je brusinková šťáva, která má schopnost okyselit moč. V čase od 17 do 19 hod je nejúčinnější proplachování ledvin nejrůznějšími čaji s diuretickým efektem.

Přijďte relaxovat do kosmetických salonů GERnétic. Seznam salonů a více o francouzské kosmetice GERnétic najdete na www.gernetic.cz