Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

Téma Blanky Chmelíkové pro květen+červen

Maskování pro okamžité oživení pleti

www.StudioGernetic.cz

Je tu Máj. Vůně, květy, měsíc kvetení, čas Lásky. Láska sídlí v naší hrudi uprostřed naší bytosti. Neudiví nás tedy, že v tento měsíc je právě Srdce nejvíce zatíženo jak fyziologicky, tak i citově. Teď hned si vzpomeňte, když jste se zamilovali, jaké to bylo?  Ach, to mi tlouklo srdce, byla jsem celá růžolícá, nechtělo se mi jíst ani spát, měla jsem spoustu energie, jen z té čisté Lásky. Tak a teď se zamilujte do sebe, teď slyšte tlukot Srdce uprostřed hrudi, buch buch, buch buch… zas a znova nechejte ten nádherný pocit rozlít do vaší hrudi, a rozneste odsud tu láskyplnou energii do vašeho obličeje, krku, dekoltu, rukou, do břicha, pánve a nohou.

A v tomto vědomí čisté Lásky aplikujte některou z krémových masek od kosmetiky GERnétic na očištěný a ošetřený obličej, např. Hydra Ger, Argini, Masque Yeux a nechejte rozvinout jejich blahodárné účinky. Po uplynutí doby působení, pomaličku masku odstraňte, kousíček po kousku. Je to něco velmi vzácného pod maskou, jste to přece vy, ta nejvzácnější a nejmilovanější osoba vašeho života, je to čistá Láska. Vaše růžová kůže to prozradí. Potom jděte ven a jenom buďte, Láska přeci jenom je, nic jiného si nežádá, a tak to je.

Červen, čas nejdelších dní, sladkých plodů třešní a jahod, měsíc rozkvetlých luk. Rozeběhnete se po louce a natrhejte kytici voňavých květů, a nechejte do sebe skrze nosní dírky vstoupit jejich vůni. Vnímejte, jak proniká do vašich útrob a vnímejte všechny pocity, které ve vás vyvolá, plně, vědomě. A možná, že ucítíte heřmánek obsažený v masce Argini nebo v masce Masque Yeux.

Užívejte vše, co je!

Více o francouzské kosmetice GERnétic najdete na www.gernetic.cz