Poradna

Poradna pro zdraví

Péče o sebe pro krásu a zdraví těla i duše s kosmetikou GERnétic

TÉMA: RUCE A NOHY

Ruce i nohy si zaslouží naši pozornost.

PÉČE O RUCE

Ruce vykazují nejzřetelnější stopy stárnutí, jsou prodloužením srdce, celý den s nimi něco tvoříme, někoho se dotýkáme. Péčí o ně zajistíme pružnou pokožku, zlepšíme krevní oběh, zabráníme ztuhnutí kloubů v prstech.

Z kosmetické značky GERnétic mohu doporučit regenerační krém Manno, který má hluboké regenerační účinky, zabraňuje vzniku pigmentových skvrn, hojí drobné praskliny na kůži. Krém používáme několikrát denně na pokožku rukou. Předností je, že nezanechává pocit mastnoty.

Pro ohebnost rukou a prstů vám mohu doporučit jednoduché cvičení:

  1. V upažení kroužíme v zápěstí oběma směry na každou stranu 10x.
  2. V předpažení ruce sevřeme v pěst a natáhneme 10krát.
  3. Pro ohebnost prstů ohýbejte každý prst ve dvou různých kloubech, narovnejte a potom ohněte každý natažený prst směrem ke hřbetu ruky, jako byste udělali prstem záklon.

PÉČE O NOHY

Nohy nás nosí celý den na místa, kde pobýváme, tvoříme, jsme. I ony touží po naší pozornosti.

Po celém dni před spaním si nohy zaslouží lázeň v koupelové soli, doporučím vám Sels de Bain s esenciálními oleji od kosmetické značky GERnétic. Uvolní unavené nohy, zmírňuje otoky, křeče a bolesti kloubů. Koupel vám umožní blahodárnou relaxaci. Po 20 minutách nožky osušíme a můžeme aplikovat regenerační krém na nohy Crème Soin des Pieds. Zvláčňuje a zjemňuje suchou a popraskanou kůži, regeneruje ji a vyživuje. Vmasírujeme do pokožky nohou. Přípravek používáme i při ranní péči. Při nanášení krému můžeme každým prstem zakroužit oběma směry a zajistit tak pohyblivost kloubů.

S nohama můžeme provádět další jednoduché cvičení:

  1. V sedě s nataženýma nohama roztahujeme prsty nohou do vějíře a následně uvolníme a prsty ohneme směrem dolů k chodidlu. Opakujeme 10x.
  2. Ve stoje se houpeme na chodidlech směrem k prstům a k patám, odlepujeme prsty chodidel a zase vracíme protažené prsty na zem. Vše opakujeme 10x.

Starejte se o své ruce a nohy, odvděčí se vám tím, že budou pružné a ohebné a krásné na pohled.

Vyzkoušejte salonní péči GERnétic a objednejte se k Blance a dalším firemním kosmetičkám GERnétic na  ONLINE REZERVACE

Nebo udělejte radost svým blízkým a kupte jim dárkový poukaz DÁRKOVÝ POUKAZ, aby mohli zažít jedinečné doteky výjimečné kosmetiky GERnétic.

Inspirujte se péčí pro zdravý půvab s vynikajícími výsledky a staňte se fanoušky francouzské kosmetiky GERnétic na

https://www.instagram.com/gernetic.cz/
https://www.facebook.com/GERnetic.cz
www.gernetic.cz

PODCASTY „Na vlnách krásy GERnétic“

GERnétic je kouzlo, které vám přináší pohodu a radost ze života. Jak? Zaposlouchejte se do našich vln. Ať už jste kdekoli, děláte cokoli, váš půvab dostane dávku čerstvé energie. GERnétic na SPOTIFY

Blanka Chmelíková je kosmetičkou a masérkou v Kosmetickém studiu GERnétic v Praze www.StudioGernetic.cz, firemní školitelkou francouzské kosmetiky GERnétic www.gernetic.cz a dále lektorkou jógy, profi lektorkou tantra-jógy pro ženy Modendžodáro a certifikovanou lektorkou „Esence Bohyně“ www.dotekzeny.cz