Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

Krásná na těle i duši s kosmetikou GERnétic a jemnou jógou

VITALITA V LEDNU, ÚNORU A BŘEZNU

Ocitáme se v koloběhu roku opět na začátku. Nabídnu vám k prozkoumání možnosti, jak být vitální v počátečních měsících roku, jak pečovat o sebe a své zdraví k zachování vitality s kosmetikou GERnétic a mnou ověřenými jógovými technikami a celoživotním zkoumáním těla.

V LEDNU je podle starověké čínské filozofie důležité pečovat o MOČOVÝ MĚCHÝŘ, potíže se projevují častým chozením na toaletu, bolestí v oblasti bederní a krční páteře, ztuhlostí šíje, bolestmi kostí nebo narušeným sluchem. Energii močového měchýře posílí dostatek vody a brusinková šťáva, která má schopnost okyselit moč. V ÚNORU pak jsou nejvíce zatíženy LEDVINY, párový orgán uložený po obou stranách páteře. Jsou považovány za nejdůležitější orgán v těle, protože se v nich uschovává životní energie, vložená do nás při našem narození. Nedostatečnost ledvin se projevuje váčky a kruhy pod očima a otoky nohou, disharmonie způsobuje nedůvěru a strach, šumění v uších a zhoršení sluchu. Energii ledvin posiluje jednoduchý cvik, provádíme časně ráno a to tak, že hřbety rukou vertikálně třeme oblast ledvin 30krát.

V lednu a únoru často řešíme přebytečná kila po vánočních svátcích. Kosmetická značka GERnétic nabízí péči o problematické partie přípravkem ADIPO GASTA, který významně reguluje chuť k jídlu, zvláště na sladká a tučná jídla, pomáhá nastartovat proces spalování tuků. V kosmetickém salonu můžete absolvovat zeštíhlující tělovou proceduru Enveloppement Minceur, nastartuje vám proces zeštíhlení.

BŘEZNU je podle tradiční čínské medicíny potřeba posilovat ŽLUČNÍK. Zatížení se může projevovat zvýšeným říháním, bolestí od středu hrudníku po pravou lopatku. Preventivní doporučení na uklidnění žlučníku je mačkání reflexní plošky na pravém chodidle mezi 3. a 4. nártní kostí v jejich dvou třetinách. Tento měsíc se zaměřujeme na pročištění pleti. Čisticí proces podpoříme pitím čerstvého mrkvového džusu s pár kapkami olivového oleje. Nebo vymačkáme lžičku citrónu do vlažné vody a pijeme nalačno po dobu celého měsíce. Pijeme po dobu 10-15 dnů každé ráno. Během dne popíjíme odvary např. z Máty peprné či Řebříčku obecného. Z přípravků GERnétic doporučuji pročišťující a protizánětlivou masku IMMUNO. Pozitivní vliv má i přípravek OCTO, který nanášíme ve velmi malém množství na místa s rozšířenými a ucpanými póry; má čisticí, antiseptické a adstringentní účinky.

Milí čtenáři, užívejte si rok 2023 v klidu a radosti, naslouchejte svému tělu, je to váš nejvyšší rádce a celoživotní společník.

Inspirujte se péčí pro zdravý půvab s vynikajícími výsledky a staňte se fanoušky francouzské kosmetiky GERnétic na

https://www.instagram.com/gernetic.cz/
https://www.facebook.com/GERnetic.cz
www.gernetic.cz

Podcast „Na vlnách krásy GERnétic“ https://open.spotify.com/show/0jSOJt00XBVFL5XbBwgszi


Kosmetické studio GERnétic v Praze 6, Slánská 381/10 nabízí nově možnost zakoupení dárkové poukázky na kosmetické ošetření obličeje nebo těla ONLINE – https://www.studiogernetic.cz/#c31

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a zažijte jedinečné doteky výjimečné kosmetiky GERnétic.


Blanka Chmelíková je kosmetičkou a masérkou v Kosmetickém studiu GERnétic v Praze www.StudioGernetic.cz , firemní školitelkou francouzské kosmetiky GERnétic www.gernetic.cz a dále lektorkou jógy, profi lektorkou tantra-jógy pro ženy Modendžodáro a certifikovanou lektorkou „Esence Bohyně“ www.zaricizenstvi.cz