Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

Téma Blanky Chmelíkové pro červenec+srpen

… Zdraví se svitem Luny

www.StudioGernetic.cz

Ve středu 1. 7. jsou tu zase prázdniny, nezapomenutelné vůně, nečekaná dobrodružství, cestování daleko i blízko, nová přátelství, sladký čas zahálky a nicnedělání, dětství… magický čas. Užijme si léto s lesními plody a vyhřátými loukami v plném slunci.

V červenci se zaměříme na krevní oběh, jehož potíže se mohou projevovat mravenčením v končetinách, křečemi svalů, ztěžknutím nohou nebo chladnými končetinami, chvilkovými závratěmi při rychlém vstávání. Dbáme tedy na přiměřený pohyb, příjem tekutin, a používáme vynikající tělové přípravky Lympho a Vasco Artera od kosmetiky GERnétic, bez jejichž nanesení neodcházím z domova ani já.

20. července, při Novoluní, si můžeme udělat postní den, který lze v létě dodržet celkem snadno, můžeme konzumovat celý den jeden druh sezónního ovoce, vyzkoušejte.

V srpnu je podle čínské medicíny ohrožen souhrn funkcí souvisejících s tělesným teplem, které vzniká při chemických reakcích v těle. V létě často dochází k přehřátí těla, následkem je úpal, následkem přemíry slunečního záření je úžeh, a tím vším dochází k dehydrataci organismu. Často po malých dávkách popíjíme vlažné tekutiny, maceráty z bylin, citrónovou vodu. Chráníme a ošetřujeme se slunečními přípravky GERnétic z řady Melano.

V srpnu 19. se opět nabízí postní den, doporučuji, budete se cítit lehčí a mladší.

Užijme se tento sladký čas prázdnin!

Více o francouzské kosmetice GERnétic najdete na www.gernetic.cz