Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

 

Téma Blanky Chmelíkové pro listopad + prosinec

…  krásná s Lunou

www.StudioGernetic.cz

Opadávají zbylé listy ze stromů, podzimní plískanice jsou na denním pořádku, jsme raději doma v teple než venku, je čas Dušiček…, ano je tu listopad. Nejkratší dny roku přichází s prosincem, je to doba adventu a oslavy Vánoc, dny, kdy jsme rádi s našimi milými a blízkými lidmi. Můžeme je obdarovat svou přítomností a i dary pro krásu pokožky ze zlaté řady Les Parfaits od kosmetiky GERnétic, jejímiž účinky bude v úžasu každá žena, která si potrpí na luxusní péči o svou pleť.

Ve dnech 1.-7. 11., stejně tak i 1.-7.12. se nejlépe zbavíme přebytečných kil. Můžeme si do jídelníčku zařadit odlehčující dny, např. teplé zeleninové vývary nás pročistí a zahřejí. Při kosmetické masáži obličeje v salonu se klientky v uvedených dnech lépe uvolní, jejich pleť se dobře detoxikuje. Po opečování pleti si dopřejte zázvorový výluh. V listopadu je nejvhodnější doba k péči o pokožku ve dnech 12. a 13., v prosinci potom 9. a 10., kdy je doba vhodná k aplikaci regeneračních a posilujících masek.

Přeji vám blahodárné dny!

Přijďte relaxovat do kosmetických salonů GERnétic. Seznam salonů a více o francouzské kosmetice GERnétic najdete na www.gernetic.cz