Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

 

Téma Blanky Chmelíkové pro březen+duben

…  krásná s Lunou

www.StudioGernetic.cz

Přichází měsíce prvních květů, poslů jara bledulek a sněženek. Po jarní rovnodennosti v březnu se prodlužují dny, objevují se zpěvní ptáci, vylétají včely a probouzejí se první motýli. Ano, vítáme jaro. A my v kosmetice GERnétic uvítáme na trh nové přípravky pro péči o obličej a tělo určené pro zralou a stárnoucí pokožku, které odstraňují známky stárnutí.

Podle tradiční čínské medicíny je potřeba v březnu posilovat žlučník a v dubnu játra. Na žlučník a játra působí blahodárně sklenice vody s čerstvou citrónovou šťávou vypitá po ránu, jablka, jablečná šťáva a jablečný ocet.

Játrům v detoxikační činnosti pomáhají artyčoky, zelený čaj Maté a čaj Lapacho, podpoříte je, když na týden až 14 dní vysadíte veškeré živočišné produkty, tedy maso a mléčné výrobky. Pro začátek pročišťující kúry je vhodný úplněk v březnu 21.3. do 31.3., v dubnu od 19. do 30. Je doba příznivá na pročišťující tělové zábaly Marine Essence, nezapomeňte též aplikovat každý večer na chodidla malé množství krému Synchro.

Nejvhodnější dny v péči o pleť v březnu je 1. a 2.  dále 28.-30., v dubnu pak 24.-26. Doporučuji aplikovat pročišťující masky. Pokožce prospěje odstraňování nečistot v obličeji, aknetických projevů, komedonů, ideální je maska Immuno.

Užijte si svátků jara – Velikonoc, svěží přírody a úžasných nových přípravků od kosmetiky GERnétic.

Přijďte relaxovat do kosmetických salonů GERnétic. Seznam salonů a více o francouzské kosmetice GERnétic najdete na www.gernetic.cz

Pozvánka:

Navštivte nás na mezinárodním kosmetickém veletrhu „WORLD OF BEAUTY“
15. a 16. března 2019 v Praze na výstavišti PVA EXPO PRAHA – Letňany.
V pátek 15. března od 12.55 hod. SHOW na hlavním pódiu „Gurmánské kosmetické menu á la GERnétic podle kuchaře Ondřeje Slaniny a kosmetičky Aleny Kimlové“