Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

 

Téma Blanky Chmelíkové pro květen+červen

… Zdraví se svitem Luny

www.StudioGernetic.cz

…přichází čas lásky, měsíc květů a vůní. A láska působí na naše srdce fyziologicky – zrychlí se nám tep, zastaví se srdce, i citově. Čínská medicína nás tedy nabádá k péči o tento životadárný orgán. Je to sval jako každý jiný a potřebuje pro svoji práci dostatek výživných látek, hlavně hořčík, dostatek kyslíku – cvičení, nerušenou inervaci (tzn. zásobování nervovými vlákny) – volnou krční a hrudní páteř. Od 7. 5. do 22. 5. se můžeme účinně zbavovat všeho, co již v životě mít nechceme. 11. a 12. 5. jsou obzvláště vhodné dny k péči o pleť a pokožku celého těla, aplikace čisticích masek např. Immuno od kosmetiky GERnétic, nečistot na pleti se můžeme zbavit rychleji než jindy.

Těším se na rozkvetlé červnové louky, dlouhé slunné dni přicházejícího léta. Je to období první úrody, kvetou lípy a dozrávají třešně. Čínská medicína nám radí posilovat tenké střevo, tedy trávení, mohou se objevit zažívací problémy. Nejhorší pro tenké střevo je stres, projevuje se mělkým dýcháním. Nejdůležitější je jíst v klidu, v sedě a s milými lidmi. Od 5. do 21. 6. bude Luna ubývat, jsou to dny vhodné k očistě těla, 20. 6. je začátek Léta a 21. 6. Novoluní, tedy nejlepší dni k očistě pleti obličeje i pokožky na těle.

K oživení, vyživení a získání šťavnatého vzhledu doporučuji denní aplikaci hormoceutických přípravků s omlazujícím efektem řady Vital Transfer od kosmetiky GERnétic. Zajistí nám pevnější pokožku plnou života.

Více o francouzské kosmetice GERnétic najdete na www.gernetic.cz