Poradna

Poradna pro zdraví  Gernetic

BCH

Téma Blanky Chmelíkové pro březen + duben

Denní krémy pro dokonalou ochranu pleti

www.StudioGernetic.cz

Ochránit pleť před vnějšími vlivy je hlavním posláním denních krémů francouzské kosmetiky GERnétic Tropo Plus, Base De Jour Marine a Ger Oxy. V jarních měsících můžeme využít zesvětlujícího přípravku Crème Eclaircissante, abychom zabránily vzniku pigmentových skvrn, neboť tento produkt brzdí produkci kožních pigmentů.

Když si ráno nanášíte na svou pokožku obličeje, krku a dekoltu některý z ochranných krémů, vnímejte její hebkost, teplotu, tep srdce pod vašimi prsty, i ve vašich prstech, vdech a výdech v místě pod nosem a nad horním rtem, vnímejte prostupování krému póry pokožky, jak blahodárné výživné látky oživují a sytí vaši pleť i celé tělo. Nezapomeňte si ošetřit i vaše ruce, i ony prozrazují, jak o ně pečujete. Pro půvabný krk a dekolt se vytáhněte do výšky za korunkou hlavy a jemně uklánějte hlavu za strany na stranu, potom předklon k hrdelní jamce a jemný záklon a nyní vysuňte bradu a spodní čelist vzhůru, až pocítíte tah od hrdelní jamky vzhůru přes krk k bradě, to proto, abyste zabránily vzniku nehezké druhé brady.

Vnímejte krásu jarních měsíců, stromy a keře začínají pučet a vyhánět nové výhonky, ze země vyrážejí svěží rostlinky, staňte se pozorovatelkami této nádherné scenérie, na pár minut se zadívejte na nějakou rostlinu, strom a jen se dívejte, staňte se onou rostlinou, vnímejte své pocity…otevřete se té čiré nádheře…jen buďte…buďte šťastny.

Více o francouzské kosmetice GERnétic najdete na www.gernetic.cz