Nový charitativní projekt „Aby krása duše mohla rozkvést“

Nový charitativní projekt s názvem „Aby krása duše mohla rozkvést“ na podporu vzdělání dětí z pěstounských rodin startuje v dubnu 2018. Cílem vzájemné spolupráce kosmetiky GERnétic a Nadačního fondu Rozum a Cit je shromáždit částku minimálně 20 000 Kč, kterou poté předá nadační fond rodině Markových, jenž pečuje o několik dětí.

Vybraná částka je určena na vzdělání a učebnice, které jsou pro náhradní rodiče finančně nedostupné. „Pomáhat potřebným a navíc ke vzdělání považuji za naprosto samozřejmé,“ říká Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka LK SERVIS, generálního zastoupení kosmetiky GERnétic pro ČR a SR. „Díky vzdělaným lidem se může měnit svět. Jako v každém oboru i v tom našem je vzdělání nesmírně důležité,

protože profesionálové GERnétic pak mohou sofistikovaně pomoci lidem být zdravější, spokojenější, dodat jim energii, kterou v dnešním uspěchaném světě tolik potřebují, aby mohli s radostí vykonávat svoji práci, věnovat se svým rodinám a koníčkům. Vážím si všech lidiček, kteří spolu s námi podpoří v letošním roce další z projektů pro Nadační fond Rozum a Cit. Za vybrané finance pomůžeme rozkvést duši třem dívkám z pěstounské rodiny Markových, které se tak budou moci dále vzdělávat v oborech, jenž je naplňují a dávají jim smysl života. Je to krásný pocit,“ dodává Andrea Trčková.

Tým GERnétic přispěl jako první, pomůžete částku navýšit? Děkujeme všem, kteří s námi finančně podpoří vzdělání dětí, aby krása jejich duše mohla rozkvést.

„Co nejcennějšího my rodiče můžeme svým dětem dát? Lásku, pocit bezpečí a vzdělání, které je ovlivňuje po celý život,“ říká Marie Řezníková ředitelka Nadačního fondu Rozum a Cit. „Opuštěným dětem, které našly svoje náhradní rodiče, dejme také prostor a podporu v tom, v čem se cítí dobře. Všem, kdo se do pomoci zapojí, patří veliké poděkování,“ dodává Marie Řezníková.

JAK SE MOHOU DÁRCI ZAPOJIT? 

Na transparentní účet Nadačního fondu Rozum a Cit 268043001/5500 mohou dárci zaslat libovolnou finanční částku. Do zprávy pro příjemce stačí napsat: G jméno a adresa darujícího (např. G Jana Tomanová, Kytičková 28, Domažlice). Celá částka bude připsána nadačnímu fondu a obdrží jí rodina Markova! Potvrzení o daru obdrží přispěvatel přímo od Nadačního fondu Rozum a Cit.

Každý měsíc bude odměněn jeden z dárců produktem GERnétic. Pro toho nejštědřejšího si GERnétic připravil krásný dárek v podobě salónního kosmetického ošetření. Nadační fond Rozum a Cit pozve tohoto dárce na letní parník 2019 – dvouhodinovou plavbu po Vltavě s pěstouny a patrony fondu.

Patroni NF o vzdělání

„Děti jsou naše naděje,“ říká herečka Naďa Konvalinková, patronka Nadačního fondu Rozum a Cit. „Čím více vzdělaných a sečtělých dětí se nám podaří vychovat, tím lepší bude naše budoucnost.“

„Myslím, že vzdělání je hned po lásce a rodinné sounáležitosti to nejdůležitější, co můžeme dětem dát,“ říká sportovní moderátor Vojtěch Bernatský, patron Nadačního fondu Rozum a Cit. „Čím více vzdělaných a rozumných lidí z nich vyroste, tím lépe se my všichni budeme mít. Bohužel mám v poslední době pocit, že se přesně tohle v minulosti zanedbalo a tak je to teď na nás, aby se naše děti své budoucnosti bát nemusely. Pojďme do toho!“

Více informací o projektu a také příběhy dětí, kterým má za cíl projekt pomoci, najdete na www.gernetic.cz.